Національно-патріотичне виховання

Illustration

Метою національно-патріотичного виховання є формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, пошани до видатних вітчизняних історичних діячів, готовності до виконання громадянських і конституційних обов'язків.
Мета патріотичного виховання конкретизується через систему таких виховних завдань:● утвердження в свідомості і почуттях особистості патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України;● виховання поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки;● підвищення престижу військової служби, а звідси – культивування ставлення до солдата як до захисника вітчизни, героя;● усвідомлення взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та її патріотичною відповідальністю;● сприяння набуттю дітьми та молоддю патріотичного досвіду на основі готовності до участі в процесах державотворення, уміння визначати форми та способи своєї участі в життєдіяльності громадянського суспільства, спілкуватися з соціальними інститутами, органами влади, спроможності дотримуватись законів та захищати права людини, готовності взяти на себе відповідальність, здатності розв’язувати конфлікти відповідно до демократичних принципів;● формування толерантного ставлення до інших народів, культур і традицій;● утвердження гуманістичної моральності як базової основи громадянського суспільства;● культивування кращих рис української ментальності, працелюбності, свободи, справедливості, доброти, чесності, бережного ставлення до природи;● формування мовленнєвої культури;● спонукання зростаючої особистості до активної протидії українофобству, аморальності, сепаратизму, шовінізму, фашизму.

Illustration

«Герої не вмирають. Вони повертаються в небо»

Text element

У Дні вшанування Героїв Небесної Сотні в ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький ЦПТО» класний керівник Лариса Кацалап разом із здобувачами освіти групи № 15 провела патріотичну виховну годину «Герої не вмирають. Вони повертаються в небо». Адже кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Євромайдану, і заради чого пожертвувала своїм життям Небесна Сотня.
        

Illustration

День соборності України

Text element

День соборності України щороку відзначається в одну й ту ж саму дату- 22 січня. Це свято символізує єдність українських земель і відіграє значну роль в історії нашої країни. Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року. Однак у 2011 році це свято було скасоване й натомість встановлено День соборності і свободи України. А вже у 2014 році президентським указом свято було відновлено як День соборності України.

Illustration

Трагедія Бабиного Яру


З нагоди вшанування трагічних подій у Бабиному Яру для здобувачів освіти класними керівниками груп, соціальним педагогом та керівником гуртків проведені години пам’яті «Їх тисячі лягло у Бабин Яр глибокий …»,години-реквієм «Попіл Бабиного яру в наші стукає серця», урок-реквієм «Бабин Яр - життя і смерть». Вихованці переглянули документальний фільм «Погляд у минуле: Бабин Яр». Бібліотекар Вікторія Гершун організувала фотовиставку «Пам'ять серця-Бабин Яр». .

Illustration

"Професії майбутнього: коли закінчиться війна"


У затишній залі інформаційно-ресурсного центру Переяславського професійного коледжу відбувався презентаційний етап професійно-пошукового проєкту «Професії майбутнього: коли закінчиться війна». Сімнадцять груп закладу освіти представили свої роботи. Молодь виявила високий рівень креативності, сформовану пошукову, проєктну, дослідницьку компетентність.

Made with